خدمات دیگر

خدمات مرکز اول سفیر سلامت فقط در حوزه پرستار سالمند خلاصه نمی‌شود و همیچنین در اعزام پرستار کودک و نیروی امور منزل و خدماتی نیز به صورت تخصصی فعالیت دارد.
تمامی نیروی‌هایی که در مرکز اول سفیر سلامت در حال فعالیت هستند، آموزش دیده و با تجربه می باشند و شما عزیزان می‌توانید با خیالی آسوده از مرکز ما نیروی مد نظر با شرایطتان را انتخاب کنید.

وظایف پرستار کودک

وظایف یک پرستار کودک حرفه‌ای شامل موارد زیر باشد:

مراقبت و نظارت بر کودکان: پرستار کودک، مسئولیت مراقبت بر کودکان را دارد. که شامل تغذیه، بهداشت شخصی، تعویض پوشک، استحمام و دستورالعمل‌های پزشکی مورد نیاز است.

فعالیت‌های آموزشی و بازی: پرستار کودک برنامه‌های آموزشی و بازی‌های مناسب برای کودکان تدارک می‌بیند. این فعالیت‌ها می‌تواند شامل خواندن کتاب، بازی با اسباب‌بازی، آموزش مهارت‌های اجتماعی و غیره باشد.

مراقبت در مواقع بیماری و اضطراب: در صورت بروز بیماری یا اضطراب در کودکان، پرستار کودک مسئولیت مراقبت و ارائه داروها یا روش‌های آرامش‌بخش به آن‌ها را دارد. همچنین، ارتباط با والدین در مورد وضعیت سلامت کودک نیز بخشی از وظایف پرستار می‌باشد.

ارتباط با والدین: پرستار کودک ارتباط نزدیکی با والدین کودکان برقرار می‌کند و اطلاعاتی راجع به تغذیه، رفتار و سلامت کودکان به آن‌ها ارائه می‌دهد. همچنین، به والدین کمک می‌کند تا با رفتار و نیازهای کودکان خود بهتر آشنا شوند.

وظایف نیروی خدماتی

نیروی خدماتی و نظافتی وظایف متعددی در محیط‌های کاری و تجاری بر عهده دارد. این نیروها مسئولیت انجام وظایف نظافتی و پشتیبانی از فضاهای عمومی و خدمات عمومی را بر عهده دارند. به طور کلی، وظایف یک نیروی خدماتی و نظافتی شامل موارد زیر می‌شود:

نظافت و تمیزکاری: این شامل تمیزکردن و رفع لکه‌ها و آلودگی‌ها از فضاهای عمومی، مثل سطوح، کف‌ها، پنجره‌ها، درب‌ها و سایر قسمت‌های مورد نیاز، است. این شامل جمع‌آوری زباله، تهویه، رفع لکه‌های مختلف (مثلاً از روی فرش یا پارکت) و نظافت تجهیزات و وسایل استفاده شده نیز می‌شود.

نگهداری و تعمیرات: نیروهای خدماتی و نظافتی باید تجهیزات و وسایل مورد استفاده را نگهداری و تعمیر کنند. این شامل تعمیرات ساده درب‌ها، پنجره‌ها، تجهیزات الکتریکی و سیستم‌های تهویه می‌شود.

مدیریت زباله: نیروهای خدماتی و نظافتی باید مسئول جمع‌آوری و دفع زباله‌ها در محل کار باشند. آن‌ها باید زباله‌ها را به مناطق مخصوص دفع زباله ببرند و مطمئن شوند که محیط کار تمیز و بهداشتی است.

تماس بگیرید